Hydra Beauty Nedir?

Hydra Beauty cilt bakımı uygulamamız, tam donanımlı bir total cilt bakımı için 3 işlevin birleşiminden oluşmaktadır.

Neden Hydra Beauty Yaptırmalıyım?

Klasik cilt bakımlarındaki buhar ve sıkma işlemine son veren HydraBeauty ile siyah nokta, geniş gözenekler ve akne probleminizden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Elmas başlıklı mikro dermabrazyon uygulaması ile yok olmayan fazla keratin tabakası hassas bir şekilde uzaklaştırılırken cilt tipinize uygun hydra solüsyonları cildin derin tabakalarına nüfuz eder. Seans sonrası ise parlak, gözenekleri temizlenmiş ve sıkılaşmış, pırıl pırıl bir cilde kavuşursunuz.

  Hydra Beauty ile ilgili Sık Sorulan Sorular

HydraBeauty cilt bakımı uygulamamız, tam donanımlı bir total cilt bakımı için 3 işlevin birleşiminden oluşmaktadır. Üstelik cildi yormaz ve sonuçları kısa sürede görürsünüz. Elmas başlıklı mikro dermabrazyon uygulaması ile yok olmayan fazla keratin tabakası hassas bir şekilde uzaklaştırılırken cilt tipinize uygun hydra solüsyonları cildin derin tabakalarına nüfuz eder.

HydraBeauty cilt bakımı uygulaması eşsiz cihazımızın teknolojisi sayesinde cildinizi asla yormaz. Derin temizlik sağlarken siyah noktalarınızdan, geniş gözeneklerinizden ve akne probleminizden rahatlıkla kurulabilirsiniz. Cildinizi yormaz çünkü klasik cilt bakımlarındaki buhar ve sıkma işlemine HydraBeauty son veriyor.

Hydrabeauty cihazının elmas başlığıyla uygulanan mikrodermabrazyon ile cildinizi tembelleştiren fazla keratin tabakası hassas bir şekilde uzaklaştırılır. HydraBeauty cilt bakımı uygulamamız, tam donanımlı bir total cilt bakımı için 3 işlevin birleşiminden oluşmaktadır. Sonrasında HydraBeauty cihazımızın teknolojisi sayesinde leke gideren, yağ dengeleyen ve antiaging solüsyonlar tıpkı iğneyle cildin derin tabakalarına enjekte edilmiş gibi cildin derin tabakalarına nüfuz eder. Klasik cilt bakımlarındaki buhar ve sıkma işlemine son veren HydraBeauty aynı şekilde derinlemesine temizlik sağlar.

Aktif akne, iz ve lekelerde tek başına etkili bir iğnesiz tedavi sistemidir. Oldukça konforlu ve basit bir uygulamadır. Seans sonrasında ise pırıl pırıl, gözenekleri derinlemesine temizlenmiş ve sıkılaşmış, ışıl ışıl bir cilde kavuşursunuz. Cildinizin durumuna göre uzman estetiyenimiz ve dermatoloğumuz ile karar verilen tekli ve üçlü paket seanslar uygulanmaktadır.

HydraBeauty cilt bakımı uygulamamız, tam donanımlı bir total cilt bakımı için 3 işlevin birleşiminden oluşmaktadır.

İşlemden hemen sonra pırıl pırıl, gözenekleri derinlemesine temizlenmiş ve sıkılaşmış, ışıl ışıl bir cilde kavuşursunuz. Cildinizin durumuna göre uzman estetiyenimiz ve dermatoloğumuz ile karar verilen tekli ve üçlü paket seanslar uygulanmaktadır. Daha parlak, gözenekleri temizlenmiş ve sıkılaşmış, pırıl pırıl cildiniz farkedilir hale gelir.

Leke gideren, cildi sıkılaştıran ve gençleştiren içerikleriyle HydraBeauty uygulaması kliniğimizde mezoterapi uygulamaları ile birlikte uygulandığında en etkili sonucu almaktayız.

Ücretsiz Muayene ve

Daha Detaylı Bilgi için;