İple Ameliyatsız Yüz Germe Nedir ve Kimlere Önerilir?

İple germe uygulaması zamanın olumsuz etkilerini yüzünde hisseden kadın-erkek herkese uygulanabilen ameliyatsız bir tekniktir.

Yüzünüzde sarkma ve kırışıklık varsa, göz çevrenizde derin kırışıklıklar başladıysa, dudak ve çevresi yerçekiminin etkisiyle sarkmaya başladıysa iple yüz germe uygulamamız için uygun aday olabilirsiniz. Yıllar içinde en çok yaşlanma belirtilerinin görüldüğü bölgelerden biri de çene ve gıdıdır. Çene hattı ve gıdı bölgenizi tekrardan eski sıkılığına ve diriliğini döndürmek isteyenler için de uygun bir uygulamadır.

Kısacası, yüzünü gençleştirmek ve 5-10 yıl öncesine yenilemek isteyenler ücretsiz doktor muayenesi için Dklinix’i ziyaret edebilirsiniz.

İple Ameliyatsız Yüz Germe Etkileri Nelerdir?

  • Yeni nesil örümcek ağı estetiği ve modern yüzle uyumlu ipler ile gerilen yüz sayesinde çok daha gergin, sıkı ve genç bir görünüme kavuşmanız mümkündür.
  • Yüzümüzde oluşan yaşlanma belirtilerinden en sık olanları sarkma ve kırışıklıktır. Kısa süreli ve tek bir uygulama ile 5-10 yıl gençleşmeniz mümkündür.
  • Göz ve dudak çevresi yerçekiminin etkisiyle formunu kaybetmeye başladıysa iple yüz germe ortalama 2 yıl ve üzerinde sürelerle gençleşme imkanı sağlamaktadır.
  • Yüz hattını eski netliğine kavuşturup açığa çıkarırken elmacık kemiğine de net bir görünüm kazandırır.
  • Göz çevresine sıkı bir görünüm kazandırır, pratik bir şekilde ciltteki sarkmayı toparlar.
   İple Ameliyatsız Yüz Germe ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Yeni nesil örümcek ağı estetiği ve modern yüzle uyumlu ipler ile gerilen yüz sayesinde daha gergin, sıkı ve genç bir görünüme kavuşmanız mümkündür. İple germe uygulamaları medikal estetik alanında en çok tercih edilen, cerrahi müdahale gerektirmeyen ve sonuçları yönüyle hızlı ve etkili bir yöntemdir. İple ameliyatsız face lifting uygulamasının sonuçları ameliyatsız birçok uygulamaya göre 2-8 kat arası daha uzun süreyle kalıcıdır.

Dklinix bünyesindeki Medikal estetik hekimimiz ve profesyonel ekibimiz eşliğinde gerçekleştirdiğimiz görüşmemizde her misafirimize uygulama öncesi detaylar tüm ayrıntılarıyla aktarılmaktadır. Yüz anatominize ve cilt sarkma oranınıza bağlı olarak yapılacak uygulamanın süresi değişkenlik göstermekle beraber ortalama iple germe süresi yarım saattir.

Kısa süreli ve tek bir uygulama olması da avantajlarından bir tanesidir. İpler çok ince olduğu için gözle görülemiyor. İple germe uygulamasının hemen ardından günlük rutin hayatınıza dönebilir, herhangi bir yan etki yaşamazsınız.Kalıcılığı ise kişiden kişiye değişmektedir fakat ortalama olarak 2 yıl ve üzerinde sürelerle gençleşme imkanı sağlamaktadır.

Dklinix bünyesindeki Medikal estetik hekimimiz ve profesyonel ekibimiz eşliğinde gerçekleştirdiğimiz görüşmemizde her misafirimize uygulama öncesi detaylar tüm ayrıntılarıyla aktarılmaktadır. İşlem esnasında ve sonrasında da bizler sizlerin yanındayız. Peki ya iple germe işlemi nasıl bir işlem diyorsanız.

Uygulama öncesinde temizlediğimiz cildinize anestezik krem sürüyoruz ki işlem esnasında herhangi bir ağrı hissetmeyiniz.Sürdüğümüz bu krem sayesinde işlemin hemen hemen sıfır hisle gerçekleşmesi sağlanır.

Hekimimizle görüşmeniz sonucu karar verilen uygulama alanları işaretlenir. Gerginleştirilmesi istenen dokular, kanül adı verilen iğnelerin içerisindeki (PDO) olarak tanımlanan özel iplerle cilde tutturuluyor. Kanüller aracılığıyla belirli aralıklarla cilt altına itilen ipler, gerekli bölgeler yerleştirilerek cildin yüz ovali tekrardan oluşturuluyor.

İple Ameliyatsız Yüz Germe fiyatları için Dklinix.

İple germe etkileri yalnızca iplerin cildinizi germesi ile değil işlemin etkisiyle kollajen ve bağ dokusunun uyarılmasıyla da ortaya çıkar.

İpler, kanüller vasıtasıyla cildine gerginlik sağlarken cildin gençleşmesi başlıyor, uygulama alanındaki yenilenme ve gençleşmenin etkileri de dakikalar içerisinde kendini gösteriyor.

Yüz anatominize ve cilt sarkma oranınıza bağlı olarak yapılacak uygulamanın süresi değişkenlik göstermekle beraber ortalama iple germe süresi yarım saattir.

İple germe uygulaması yatıştırıcı kremlerimizin sürülmesiyle tamamlanır.

İple germe uygulamasının hemen ardından günlük rutin hayatınıza dönebilir, herhangi bir yan etki yaşamazsınız.

Yüz anatominize ve cilt sarkma oranınıza bağlı olarak yapılacak uygulamanın süresi değişkenlik göstermekle beraber ortalama iple germe süresi yarım saattir.

Çoğunlukla 15-60 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanabilmektedir.

İple germe etkileri yalnızca iplerin cildinizi germesi ile değil işlemin etkisiyle kollajen ve bağ dokusunun uyarılmasıyla da ortaya çıkar. Cildimizi gençleştiren en önemli faktörlerden biri de budur.

İpler, kanüller vasıtasıyla cildine gerginlik sağlarken cildin gençleşmesi başlıyor, uygulama alanındaki yenilenme ve gençleşmenin etkileri de dakikalar içerisinde kendini gösterir. Fakat en iyi sonuç kendini iki ayın sonunda göstermektedir.

İpler çok ince olduğu için gözle görülemiyor.

Ücretsiz Muayene ve

Daha Detaylı Bilgi için;